Na čo treba dbať pri modernizácií strojovne, keď meníte výťah za nový:

Počas našej 27 ročnej praxe sme už zažili pri výmenách výťahov všeličo. Skonštatovali sme, že keď dvaja robia to isté, výsledok nie je vždy ten istý. Chceme sa s vami podeliť o čerstvú skúsenosť s výmenou strojovne v bratislavskom paneláku, kam nás zavolali jej nespokojní majitelia.  Požiadali nás totižto o posudok na prácu konkurencie, ktorá im nedávno menila výťah a s výsledkom práce boli nespokojní. Keď sme nazreli do KONKURENČNEJ strojovne tak vyzerala takto:

        

Aby sme majiteľom názorne ukázali, čo im tam všetko chýba, vzali sme ich do našej VAKO novej strojovne po modernizácií:

   

Ktorá nová strojovňa sa Vám zdá byť lepšia, funkčnejšia? Urobte si vlastný názor.

Meníte výťah? Zopár rád, na čo nezabudnúť pri výmene výťahu, ktorého súčasťou je aj modernizácia strojovne:

  • Výťah nie je len krásna elegantná kabínka, moderné tlačítka. Celé srdce výťahu je ukryté v kvalitnej a funkčnej strojovni.
  • Samotná realizácia výmeny výťahu je náročný a zodpovedný proces, ktorý by mal byť vopred posúdený statikom.  U nás preto riešime všetky takéto výmeny cez projektovú dokumentáciu, používame značkové a overené materiály aj komponenty. Chránime bezpečnosť našich klientov.
  • Pýtajte sa na referencie realizátora. Nazrite k ich zákazníkom do strojovne, pýtajte sa a žiadajte posudky statika, projektovú dokumentáciu.
  • Dbajte na kvalitné a originálne komponenty výťahu, ktoré by mali vydržať aj niekoľko 10 rokov a nie aby sa menili už po 5 rokoch prevádzky.
  • Navštívte viacerých realizátorov a dobre si porovnajte kvalitu práce, pýtajte sa nájomníkov na hlučnosť, časté servisy a spokojnosť s prevádzkou. Sú to predsa vaše financie.

….áno všetko sa dá opraviť, dokúpiť – len to sú  vaše ďalšie investície. Ak si prajete poradiť s výberom dodávateľov výťahu, nech sa páči navštívte nás v bratislavskom showroome Vakoservis.

Viac o našich VAKO realizáciách nových výťahov na mieru nájdete TU.